Spotkania z alpakami

Zanim przystąpicie Państwo do rezerwacji, uprzejmie prosimy o przeczytanie poniższych informacji. Ta prośba pojawia się nie bez powodu. Dbamy o jak najlepszą organizację spotkań, miłą atmosferę, komfort i bezpieczeństwo naszych gości a także o bezpieczeństwo i dobro naszych zwierząt. Chcemy również uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, że ktoś czegoś nie wiedział. Prosimy jedynie o minutę Państwa czasu na zapoznanie się z informacjami przed dokonaniem rezerwacji i przybyciem.

logo sama lapaka.png

Przybycie na spotkanie. 

Na spotkanie należy się wcześniej umówić. Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie na umówione spotkanie, ani nie za wcześnie ani za późno. Ze względu na bezpieczeństwo zwierząt bramę na teren otwieramy kilka minut przed umówioną godziną spotkania. 

Niestety nie mamy miejsca/poczekalni dla osób, które "tylko popatrzą i porobią zdjęcia rodzinie ale nie uczestniczą w spotkaniu, więc nie zapłacą". Osoby towarzyszące w ten sposób poprosimy o poczekanie w samochodzie na parkingu dla gości. 

Spotkania

Na czym polega Wizyta u alpak - spotkanie odbywa się na terenie, bez wychodzenia poza podwórko. Ta forma spotkania jest rekomendowana dla rodzin z dziećmi. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków.

Przez 30 min będziecie przebywać na wybiegu w otoczeniu zwierząt, karmiąc je przysmakami i robiąc sobie z nimi zdjęcia. 

Na czym polega Wieczorna wizyta u alpak - spotkanie odbywa się na terenie, bez wychodzenia poza podwórko. Spotkanie odbywa się w dni powszednie, wieczorami, tuż przed wieczornym karmieniem alpak. Fajne spotkanie dla rodzin z dziećmi, które mogą mi aktywnie pomóc w wieczornym karmieniu alpak, dokładaniu siana. 

Przez 30 min będziecie przebywać na wybiegu w otoczeniu zwierząt, karmiąc je przysmakami i robiąc sobie z nimi zdjęcia, po czym wspólnie damy alpakom wieczorny posiłek i pozwolimy im zająć się swoimi sprawami. 

Na czym polega Spacer z alpaką - rozpoczniemy od zapoznania się ze zwierzętami i opowiemy o zasadach bezpiecznego spacerowania. Opowiemy o zwierzętach, ich naturze. Uczestnicy otrzymają pakiet alpaczych smakołyków, będą mieli możliwość zapoznania się z Alpaką, z którą wkrótce wyruszą na spacer do lasu. Na spacer chodzimy grupą zwierząt spacerujących wraz z prowadzącymi je gośćmi. Wchodzimy do lasu oraz spacerujemy po pobliskich uliczkach.

Dzieci poniżej 13 roku życia prowadzą alpakę pod opieką osoby pełnoletniej. 

Prosimy zabrać swoje repelenty.

Spotkanie potrwa ok. 45 minut.

W sprawie spotkań w innych terminach niż dostępnych przez system rezerwacji, wizyt grupowych lub odwiedzin alpak w placówkach, proszę o kontakt telefoniczny. 

Cennik

Wizyta u alpak:                     40 zł za uczestnika powyżej 3 roku życia*

Wieczorna wizyta u alpak:  50 zł za uczestnika powyżej 3 roku życia*

Spacer z alpaką:                   80 zł za uczestnika powyżej 13 roku życia**

* jedno dziecko do 3 roku życia pod opieką jednego dorosłego - bezpłatnie. Drugie i kolejne dziecko pod opieką tego samego  dorosłego - opłata jak za uczestnika pow. 3 roku życia. 

Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą w wizycie zawsze pod opieką min. jednej osoby pełnoletniej.

** jedno dziecko do 13 roku życia pod opieką jednego dorosłego - bezpłatnie. Drugie i kolejne dziecko pod opieką tego samego  dorosłego - opłata jak za uczestnika pow. 3 roku życia. Dzieci poniżej 13 roku życia na spacerze prowadzą alpakę zawsze pod opieką osoby pełnoletniej.  

Płatność

Płatność tylko gotówką. Będziemy wdzięczni za przygotowanie odliczonej kwoty. 

 

Toaleta

Brak toalety dla gości.

 

Odwołanie Spotkania z naszej strony, m.in.:

- rezerwujemy sobie możliwość odwołania Spaceru z alpakami w przypadku uciążliwej dla zwierząt pogody (deszcz, wiatr, upał). Jeśli załamanie pogody nastąpi już w momencie spotkania, zamiennie zaproponujemy Państwu Wizytę u Alpak, 

Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia spaceru uczestnikowi, którego nieodpowiednie lub agresywne zachowanie zagraża bezpieczeństwu zwierząt i innych gości lub wpływa na komfort spotkania. 

 

Odwołanie Spotkania przez Państwa. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o rezygnacji ze spotkania. 

W przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 48 godzin przed datą spotkania lub niestawienia się na spotkaniu bez odwołania, przy dokonywaniu kolejnej rezerwacji poprosimy o wcześniejsze uregulowanie należności przelewem. Jej uregulowanie będzie warunkiem rezerwacji. 

 

Dokonanie rezerwacji oznacza zapoznanie się z powyższymi zasadami, ich zrozumienie i akceptację.

Spotkania z fajnymi alpakami

  • Dla singli, par i rodzin oraz wszystkich miłośników spacerowania

    80 złotych polskich
  • Dla rodzin z małymi dziećmi i wszystkich miłośników alpak

    40 złotych polskich
  • Tylko Wy i alpaki (no i ja). 30 min. tulenia i wieczorne karmienie

    50 złotych polskich